Znajdź swoje miejsce​ przy stole
young life!

Wydarzenia lokalne:

club

to cykliczne spotkania tematyczne pełne żywej muzyki, szalonych gier, zabawnych skeczy, zakończone krótkim świadectwem zachęcającym do refleksji.

Klub Filmowy
(Movie Night)

to comiesięczny dyskusyjny klub filmowy, podczas którego oglądamy wartościowe filmy, wydarzenie Kończy komentarz jednego z liderów, który jest ​ zachętą do dyskusji w mniejszych grupach.

Namiot
(Kabinkowanie)

to kontynuacja obozowego “kabinkowania”, podczas którego chcemy spędzić razem czas, porozmawiać na ważne dla nas tematy, a także pochylić się nad tekstem Pisma Świętego. to także wspólne wyprawy, maratony filmowe czy wspólna pizza!

REKOLEKCJE

TO KILKUDNIOWY CYKL SPOTKAŃ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ, W RAMACH KTÓRYCH STARAMY SIĘ POROZMAWIAĆ NA WAŻNE TEMATY I ODKRYĆ NOWĄ PERSPEKTYWĘ NA RÓŻNE DOTYKAJĄCE NAS SPRAWY, ZARÓWNO DUCHOWE, JAK I ŻYCIOWE.
 

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ BIERZMOWANIE

​ TO SPOTKANIA PRZYGOTOWUJĄCE MŁODZIEŻ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. ​ W RAMACH 2-LETNIEGO PROGRAMU ​ SPOTYKAMY SIĘ NA DYSKUSJĘ, MODLITWĘ I WSPÓLNĄ INTEGRACJĘ. NAPISZ DO NAS I NAWIĄŻMY WSPÓŁPRACĘ!
 

Service Project (projekt społeczny)

TO KILKUDNIOWY WYJAZD, PODCZAS KTÓREGO REALIZUJEMY PROJEKT PRZYDATNY DLA WYBRANEJ LOKALNEJ WSPÓLNOTY, ​ NA PRZYKŁAD ODMALOWYWANIE SALEK LUB BUDOWĘ PLACU ZABAW. KAŻDY DZIEŃ KOŃCZY SIĘ WSPÓLNYM CLUBEM I ​ INTeGRACJĄ.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYDARZENIACH​ OGÓLNOPOLSKICH!

Young Life ma na celu stwarzanie młodym ludziom możliwości do tego, aby mogli osobiście poznać Jezusa Chrysusa oraz wsparcie tych, którzy chcą wzrastać w wierze.

Young Life Polska jest fundacją pozarządową z siedzibą główną w Poznaniu.

Nr tel: +48691285268
E-mail: poland@younglife.org
Adres: ul. Swojska 21, 60-592 Poznań.

Numer NIP: 7831695379
Numer KRS: 0000444251
Numer REGON: 302318501

Copyright © 2004- Young Life. All Rights Reserved